KLAR Sp. J. jest firmą specjalizującą się w generalnym wykonawstwie obiektów o przeznaczeniu handlowo – przemysłowym.

Nasza oferta obejmuje wykonanie prac związanych z branżą:

  • budowlaną,
  • klimatyzacyjną,
  • wentylacyjną,
  • chłodniczą i mroźniczą,
  • sanitarną,
  • elektryczną.

Cechuje nas solidność i innowacyjność. Szeroki wybór asortymentu oraz duże doświadczenie techniczne, pozwalają na rzetelną realizację wykonywanych projektów. Gwarantujemy kompleksową obsługę, pomoc w doborze oraz wycenie urządzeń.

Jesteśmy partnerem firmy LG Electronics oraz Autoryzowaną Stacją Serwisową LG (ASO).
W naszej ofercie znajduje się pełne wyposażenie supermarketów.
Prowadzimy sprzedaż oraz montaż urządzeń chłodniczych nowych i używanych.

W swojej pracy stawiamy na jakość. Używamy solidnych materiałów od sprawdzonych dostawców, unikamy stosowania tanich półśrodków. Jednocześnie jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny. W projektowaniu i montażu kierujemy się estetyką oraz solidnym wykonaniem.

Nasza dbałość o Klienta wyraża się wysoką jakością oferowanych produktów i usług oraz troską o środowisko naturalne. Proponujemy kompleksową realizację, począwszy od przygotowania szczegółowego projektu poprzez odbiory branżowe. Stosujemy nowoczesne, energooszczędne oraz przyjazne dla środowiska rozwiązania techniczne, uwzględniające indywidualne potrzeby i wymagania Klienta. Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty co pozwala brać nam odpowiedzialność za Państwa inwestycje.

Zapewniamy Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zapraszamy do współpracy.