Firma KLAR Sp. J. specjalizuje się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych takich jak hale produkcyjne, handlowe, magazynowe, obiekty biurowe. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że klient może powierzyć nam wszystkie fazy wykonania inwestycji od wstępnego projektu do oddania obiektu „pod klucz”.

W ramach usług projektowych firma prowadzi analizy, przygotowuje dokumentację potrzebną do uzyskania pozwolenia na budowę oraz opracowuje projekty wykonawcze i nadzoruje ich realizację. Projektując wykonanie każdej inwestycji analizujemy indywidualne potrzeby i dobieramy najlepsze rozwiązania techniczne mając na uwadze również optymalizację kosztów wykonania. Oferujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne dbając przy tym o jakość, estetykę oraz funkcjonalność.

W fazie wykonania inwestycji duży nacisk kładziemy na nadzór oraz kontrolę przeprowadzanych prac, tak aby wypełnić założenia zawarte w harmonogramie oraz kosztorysie. Stała współpraca i kontakt z podwykonawcami pozwala nam zachować najwyższą jakość wykonania inwestycji. W trakcie realizacji staramy się być elastyczni i bierzemy pod uwagę zmiany wymagań, włączając je do projektu tak, aby nie wpływały na termin i koszt wykonania inwestycji.

Wieloletnia i stała współpraca z firmami działającymi w pokrewnych branżach zapewnia nam wsparcie i podwykonawstwo w pracach z zakresu: ukształtowania terenu, prac wykończeniowych i ogólnobudowlanych, sanitarnych, ziemnych i fundamentowych. Bierzemy pełną odpowiedzialność za naszych podwykonawców i gwarantujemy ich profesjonalizm oraz terminowość. Całą realizację inwestycji obejmujemy gwarancją.

ZDJĘCIA WYBRANYCH REALIZACJI